Shitet Apartament 1+1+Blk, Komuna e Parisit, 125,000 Euro.

 • € 125,000
Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1+Blk, Komuna e Parisit, 125,000 Euro.
Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 125,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 1+1+Blk, Komuna e Parisit, 125,000 Euro.

 

•Tipologjia: 1+1+Blk

•Adresa: Rruga Liman Kaba. prane shkolles Anglo-Shqiptare Fenix, Kompleksi Dinamo

•I mobiluar

•Kati 1 banim, mbi biznese

•Pallat i ri

•Sipërfaqja neto 68.4m2

💶 125.000 Euro

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe prej 68m² dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri . Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te preferuar per banim.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne  dhoma e gjumit, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar si ne foto.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 7 Maj, 2024 në 4:45 pm Përditësuar 7 Maj, 2024 at 4:45 pm
 • ID e pronës: MRE-46214
 • Çmimi: € 125,000
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135