Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, 700 Euro/Muaj.

 • € 700
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, 700 Euro/Muaj.
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, 700  euro/muaj.

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Rruga Vasil Shanto, prane Shtepise se Ofertave 2

I mobiluar

Kati 2

Pallat i Ri

Cmimi 700 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 90 m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Maj, 2024 në 11:16 am Përditësuar 4 Maj, 2024 at 11:16 am
 • ID e pronës: MRE-45644
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257