Qera, Apartament 1+1, Ish Restorant Durresi, 450 Euro/Muaj.

 • € 450
Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Ish Restorant Durresi, 450 Euro/Muaj.
Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Ish Restorant Durresi, 450 euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa: Ish Restorant Durresi, Rruga Ferit Xhajko

I mobiluar

Kati 2

Pallat i ri

Cmimi 450 euro/muaj

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 68m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Maj, 2024 në 11:54 am Përditësuar 7 Maj, 2024 at 12:30 pm
 • ID e pronës: MRE-45654
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257