Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 500 Euro/Muaj.

 • € 500
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 500 Euro/Muaj.
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 500 euro/muaj

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Don Bosko

I mobiluar

Kati 3

Pallat i Ri

Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualetie dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Maj, 2024 në 1:46 pm Përditësuar 4 Maj, 2024 at 1:50 pm
 • ID e pronës: MRE-45699
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257