Qera apartament 1+1+Blk, Rruga Jordan Misja, 30,000 leke

 • € 30,000
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented
Qera apartament 1+1+Blk, Rruga Jordan Misja, 30,000 leke
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 30,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 1+1+Blk, Rruga Jordan Misja, 30,000 leke

• Tipologjia: 1+1+blk
• Adresa: Rr. Jordan Misja pranë Kompleksit Marga
• I mobiluar
• Kati 4
• Vile private
• 💶 30,000 leke

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera kati i 4 i një vile private, 1+1, me një sipërfaqe prej 70m². Hyrja ka organizim shumë të mirë, jepet e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:42 am Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 3:58 pm
 • ID e pronës: MRE-9905
 • Çmimi: € 30,000
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544