Qera, Apartament 2+1, Ali Demi 385 Euro/Muaj

 • € 385
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Ali Demi 385 Euro/Muaj
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 385

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Ali Demi 385  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Ali Demi, Pallati me tulla silikate ne krahe te shkolles Kushtrimi i Lirise
I pa mobiluar
Kati 2
Pallat i Rikonstruktuar
Cmimi 385 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenieje, 1 aneks, 1 ballkon, 1 banje, korridor i gjere, rezervuar dhe pompe uji individuale. Apartamenti jepet bosh, i sapo lyer dhe me banje e dyer te rinovuara., 89 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 11 Prill, 2024 në 11:13 am Përditësuar 29 Prill, 2024 at 1:03 pm
 • ID e pronës: MRE-39275
 • Çmimi: € 385
 • Sip. totale: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 11
 • MORINA 11
+355694050127