Shitet, Apartament 1+1 Rruga E Kavajes, 129000 Euro

 • € 129,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1 Rruga E Kavajes, 129000 Euro
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 129,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Rruga e Kavajes – , 129,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga e Kavajes

• bosh

• Kati 11

• Pallat i ri

•Siperfaqe bruto: 76m²

•Gjendja: e re

💶129,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 76m² dhe ndodhet në katin 11 në një pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga 1 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambienti gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti shitet bosh, i shtruar me parket, me tualet te perfunduar dhe dyer te vendosura.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 11 Prill, 2024 në 12:23 pm Përditësuar 15 Prill, 2024 at 10:22 am
 • ID e pronës: MRE-39310
 • Çmimi: € 129,000
 • Sip. totale: 76 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 11
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 13
 • MORINA 13
+355694050127