Qera, Apartament 2+1, Astir, 400 euro

 • € 400
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Astir, 400 euro
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Astir, 400 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Astir

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat i ri

•  400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensore me siperfaqe 116m² perball ish Alpha Bank, Astir.Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes dhe nje tualet.  Eshte totalisht e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Korrik, 2023 në 9:39 am Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-14894
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 116 m²
 • Sip. totale: 116 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135