Qera, Apartament 2+1, Astir, (prane Xhamise) 400 euro/muaj

 • € 400
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Astir, (prane Xhamise) 400 euro/muaj
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

 

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Astir, (prane Xhamise) 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Astir  Pike Referimi: Prane Xhamise
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 119 m² qe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 26 Prill, 2024 në 7:41 pm Përditësuar 26 Prill, 2024 at 7:41 pm
 • ID e pronës: MRE-43929
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 119 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932