Apartament 2+1+ depo, Me Qera, Materniteti i Ri–Tregu I Ri Elektrik, 600 Euro/Muaj.

 • € 600
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+ depo, Me Qera, Materniteti i Ri–Tregu I Ri Elektrik, 600 Euro/Muaj.
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Materniteti i Ri — Tregu Elektrik, 600 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Bulevardi Bajram Curri , 10 minuta nga Materniteti I Ri

• Bosh  (me kundrabufe)

• Kati 4

• Pallat i Ri, viti 2023

• 💶 600 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 110 m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati te ri te vitit 2023.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti , ballkoni dhe nje depo. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitete afer.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Maj, 2024 në 12:12 pm Përditësuar 7 Maj, 2024 at 12:29 pm
 • ID e pronës: MRE-46089
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257