Qera, Apartament 2+1, Brryli, 430 euro

 • € 430
Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Brryli, 430 euro

Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 430

Përshkrimi

 • Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Brryli, 430 euro

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga Arkitekt Sinani

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat ekzistues

• 💶 430 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 75m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:51 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:26 am
 • ID e pronës: MRE-8308
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Brryli

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509