Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 600 Euro

 • € 600
Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 600 Euro

Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, Don Bosko, 600 Euro

• Adresa: Don Bosko, prane Fiori Di Bosko

• Kati 7

• Pallat i ri, i sapo ndertuar

• 600 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me Qera apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me siperfaqe 100 m² prane Fiori Di Bosko, .Apartament eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me ambjentin e ngrenies ,2 tualete dhe bllkoni. Eshte totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe ndodhet ne nje zone me kerkes te larte per banim.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Dhjetor, 2023 në 12:52 pm Përditësuar 6 Dhjetor, 2023 at 12:53 pm
 • ID e pronës: MRE-22322
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 7
 • Adresa Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258