Qera, Apartament 2+1, Rr. Durresit, 450 euro/muaj

 • € 450
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Rr. Durresit, 450 euro/muaj

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Rr. Durresit, 450 euro.

•Tipologjia: 2+1
•Adresa: Rruga e Durresit
•I mobiluar
•Kati 5
•Pallat ekzistues
•💶 450 euro

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qera apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 80m2, dhe gjendet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.
Apartamenti eshte i mobiluar teresisht dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes me kuzhinen dhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:52 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-8332
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Durresit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509