Qera, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko,400 Euro/Muaj.

 • € 400
Rruga Ferit Xhajko, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko,400 Euro/Muaj.
Rruga Ferit Xhajko, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Rruga Ferit Xhajko, 400 euro/muaj.

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa:Prane restorant Durrsit
 • Bosh
 • Kati 4
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 110 m² qe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 3 Maj, 2024 në 10:31 am Përditësuar 3 Maj, 2024 at 4:19 pm
 • ID e pronës: MRE-45311
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931