Qera, Apartament 2+1+2 Blk , 5 Maji, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2 Blk , 5 Maji, 500 Euro/Muaj
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,5 Maji, 500euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa: afer Blackstone , 5 Maji
 • pjeserisht i mobiluar
 • Kati 5
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² qe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i pamobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 ballkone dhe 2 tualete,opsion post parkimi (50 euro+).

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 11:21 am Përditësuar 13 Mars, 2024 at 11:21 am
 • ID e pronës: MRE-34976
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931