Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Bardhok Biba , 1000 euro/muaj

 • € 1,000
Sheshi Skënderbej, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1002, Shqipëria
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Bardhok Biba , 1000 euro/muaj
Sheshi Skënderbej, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1002, Shqipëria
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Qender, 1000 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Bardhok Biba Pike Referimi: 15 Kateshi
 • I mobiluar
 • Kati 7
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 1000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 115m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne katin e 7 eshte i perbere prej nje salloni te madh me ballkon, kuzhine te vecuar me dritare, dy tualete dhe dy dhoma gjumi. Nje prej dhomave te gjumit ka ballkon. Dritaret dhe dyert e ballkoneve jane me dopio xham.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Shkurt, 2024 në 12:41 pm Përditësuar 26 Shkurt, 2024 at 5:32 pm
 • ID e pronës: MRE-32662
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Sheshi Skënderbej, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1002, Shqipëria
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934