Qira, Apartament 2+1+2wc+blk, Fresk, 600 Euro

 • € 600
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 2+1+2wc+blk, Fresk, 600 Euro
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2wc+blk, Fresk, 600 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2wc+Blk

• Adresa: Rruga e Dajtit ne Fresk

• Kati 2

•Siperfaqe 110 m²

• 600 Euro

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+2wc+ballkon, me siperfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ne Fresk.

Apartamenti eshte i investuar, me nje mobilim modern e mjaft komod dhe me te te gjitha kushtet e nevojshme. Ka hapsire te bollshme dhe organizohet nga salloni ndenjes, ambienti i gatimit, ambienti ngrenies, korridori, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Shkurt, 2024 në 9:58 am Përditësuar 29 Shkurt, 2024 at 9:58 am
 • ID e pronës: MRE-33094
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544