Qera, Apartament 2+1+Blk, Astir, 385 euro

 • € 385
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Rented
Qera, Apartament 2+1+Blk, Astir, 385 euro
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 385

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+Blk, Astir, 385 euro

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga Loni Ligori

• I mobiluar

• Kati 5 me ashensor

• Pallat I ri

• 💶 385 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 90m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone te cilat lidhen me dhomen e gjumit dhe dhomen e ndenjes.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:56 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-8443
 • Çmimi: € 385
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509