Qera Apartament , Komuna e Parisit 340 euro/muaj

 • € 340
Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament , Komuna e Parisit 340 euro/muaj
Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 340

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament , Komuna e Parisit 340 euro/muaj

 • Tipologjia Garzoniere/1+1
 • Adresa:  Komuna e Parisit, Rruga Muharrem Butka
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat i ri me  ashensor
 • Cmimi 340 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament garzoniere , me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Prill, 2024 në 5:40 pm Përditësuar 19 Prill, 2024 at 5:40 pm
 • ID e pronës: MRE-41662
 • Çmimi: € 340
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit, Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135