Qera, Garsoniere, Rruga Siri Kodra,200 Eur /Muaj.

 • € 200
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, Rruga Siri Kodra,200 Eur /Muaj.
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, garsoniere, Rruga Siri Kodra, afer Selvis, 200 Eur /muaj.

 • Tipologjia garsoniere
 • Adresa: Rruga Siri Kodra ,Selvia
 • E mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 200 Eur/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe prej 30 m² qe gjendet në katin e 1, të një shtepie private. Garsoniera eshte e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 23 Prill, 2024 në 2:45 pm Përditësuar 23 Prill, 2024 at 2:45 pm
 • ID e pronës: MRE-42560
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931