Qera, Hyrje Private 1+1, Rruga Kavajes, 450 euro/muaj

 • € 450
Rruga Dëshmorët e Fekenit, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Rruga Kavajes, 450 euro/muaj
Rruga Dëshmorët e Fekenit, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 1+1, Rruga e Kavajes, 450 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Deshmoret e Fekenit Pike Referimi: ish Parku i Autobuzave (mbrapa Globe)
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 52m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Maj, 2024 në 10:46 am Përditësuar 7 Maj, 2024 at 10:46 am
 • ID e pronës: MRE-46048
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 52 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dëshmorët e Fekenit, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934