Qera, Pjes Vile 1+1, Perballe Spitalit Amerikan 2, 250 Euro/Muaj

 • € 250
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile 1+1, Perballe Spitalit Amerikan 2, 250 Euro/Muaj
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Pjes Vile 1+1,Rruga e dibres-spitali amerikan 2, 250 Euro/muaj

 

Tipologjia :Gasoniere

Adresa: prapa spitalit amerikan nr 2

I mobiluar

Kati 2

Pjes Vile

Cmimi 250 euro/muaj

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera gasoniere 1+1, me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 2 të një pjes vile,ofrohet I mobiluar menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 tualet.

 

 

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Prill, 2024 në 12:15 pm Përditësuar 2 Maj, 2024 at 12:00 pm
 • ID e pronës: MRE-42111
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931