Qera, Pjes Vile ,2+1, Rr JORDAN MISJA, 320 Euro/Muaj

 • € 320
Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjes Vile ,2+1, Rr JORDAN MISJA, 320 Euro/Muaj

Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera,Rr JORDAN MISJA, Apartament 2+1,  320euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa:Rr JORDAN MISJA, Bulevardi i Ri
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 320 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 88m² qe gjendet në katin e 3 të një vile private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 10:52 am Përditësuar 20 Shkurt, 2024 at 2:56 pm
 • ID e pronës: MRE-26251
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931