Qera, Pjes Vile, 2+1,Tek Vilat Amerikane, 350 Euro

 • € 350
Rruga Herman Gmeiner, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 2+1,Tek Vilat Amerikane, 350 Euro
Rruga Herman Gmeiner, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 2+1,Tek Vilat Amerikane , 350 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Tek Vilat Amerikane

• e mobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  350 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m² ne katin e pare te nje vile private.Apartamenti jepet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr. Vendparkim i perfshire.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 12:02 pm Përditësuar 11 Maj, 2024 at 2:33 pm
 • ID e pronës: MRE-46661
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Herman Gmeiner, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931