Qera, Pjes Vile, 2+1,Tek Vilat Amerikane, 400 Euro

 • € 400
Rruga Vehbi Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 2+1,Tek Vilat Amerikane, 400 Euro
Rruga Vehbi Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 2+1,Tek Vilat Amerikane , 400 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Tek Vilat Amerikane,

• e mobiluar

• Vile private

• Kati 2

•  400 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m² ne katin e pare te nje vile private.Apartamenti jepet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr. Vendparkim i perfshire.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Mars, 2024 në 10:52 am Përditësuar 26 Mars, 2024 at 4:49 pm
 • ID e pronës: MRE-33607
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Vehbi Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931