Qera, Pjese Vile 2+1, RR. MYSLYM SHYRI, 400 Euro

 • € 400
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjese Vile 2+1, RR. MYSLYM SHYRI, 400 Euro
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 3+1, Rruga MYSLYM SHYRI, 400 euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga MYSLYM SHYRI

• pjeserisht e mobiluar

• Kati 2

• 400 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera pjese vile 2+1 ne katin e dyte me siperfaqe 80m prane fushes se tenisit. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma, nje kuzhine dhe dhoma e ndenjes dhe dy tualete. Eshte pjeserisht i mobiluar. Ambjenti eshte i ri dhe me investim bashkekohor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Mars, 2024 në 11:11 am Përditësuar 5 Mars, 2024 at 11:11 am
 • ID e pronës: MRE-33732
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931