Qera Shtepi private 2+1 Ali Demi  Poligrafiku ,  350Euro/Muaj

 • € 350
Rrethrrotullimi, Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi private 2+1 Ali Demi  Poligrafiku ,  350Euro/Muaj
Rrethrrotullimi, Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 2+1 Ali Demi  Poligrafiku ,  350Euro/Muaj

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Ali Demi , ish poligrafiku prane rrethrrotullimit te Shkozes

• e Mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

•350 euro/muaj

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 2+1 ne katin e pare te nje vile private me siperfaqe 100 m² .Hyrja është e organizuar mirë, jepet  e mobiluar teresisht dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit ,2  dhoma gjumi, korridori, tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Prill, 2024 në 11:15 am Përditësuar 13 Prill, 2024 at 11:15 am
 • ID e pronës: MRE-39666
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rrethrrotullimi, Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135