Qera Apartament 1+1, Astir  , 370€

 • € 370
Bar Oslo, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, Astir  , 370€
Bar Oslo, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, Astir  , 370€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  Astir , prane bar  Bohem

• i Mobiluar

• Kati 8 me ashensor

• 370Euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar teresisht dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori,  1 tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Prill, 2024 në 11:29 am Përditësuar 13 Prill, 2024 at 11:29 am
 • ID e pronës: MRE-39671
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bar Oslo, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135