Qera Vile 2+1+2, Kamez , 500 Euro

 • € 500
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Vile 2+1+2, Kamez , 500 Euro
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Vile 2+1+2, Kamez , 500 Euro

• Tipologjia: 2+1+2tualete

• Adresa:  Kamez

• i Mobiluar ne menyre moderne

• Kati 2dhe 3

• vile private

• 350€/ muaj

✨ Informacione rreth prones.
Jepen me qera 2 kate te nje shtepie private 3 kateshe. Perkatesisht kati i dyte dhe i trete, i cili nuk ka akses me katin e pare. Kati i dyte perbehet nga sallon+kushine, dhome gjumi dhe tualet. Kati i trete i cili lidhet me katin e dyte me shkalle te brendshme eshte i perbere nga nje tualet dhe dhome gjumi. Me oborr dhe 2 vende per parkim

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

 

 

 

Detajet

Publikuar më 28 Dhjetor, 2023 në 10:45 am Përditësuar 27 Maj, 2024 at 11:55 am
 • ID e pronës: MRE-24161
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Kamez
 • Zona Kamez/Paskuqan/Babrru

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135