Qira, Ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 400 euro

 • € 400
Rruga Rexhep Jella, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 400 euro
Rruga Rexhep Jella, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 400 euro

 

• Tipologjia: Ambient openspace

• Adresa: Rruga Rexhep Jella

• bosh

• Kati 0

• Sipërfaqe 60m²

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 60m² dhe ndodhet ne katin 0 prane shkolles Italiane ne rrugen Rexhep Jella. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne nje ambient openspace me 1 tualet.

Ambienti eshte i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi si zyre pune, sallon, qender estetike, tabakino etj.

Eshte i pajisiur me kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Shkurt, 2024 në 4:44 pm Përditësuar 4 Prill, 2024 at 11:14 am
 • ID e pronës: MRE-33158
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Rexhep Jella, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509