Qira Ambient Biznesi, Rruga e Elbasanit , 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Ambient Biznesi, Rruga e Elbasanit , 400 Euro/Muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznesi,  Rruga e Elbasanit, 400 Euro/Muaj.

• Tipologjia:1+1

• Adresa: Rruga e Elbsanait Pike Referimi: Rruga Budi

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe prej 90 m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar ne Rrugen Budi. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne 1 ambiente eshte i pershtatshem per tipolgji te ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Prill, 2024 në 2:10 pm Përditësuar 20 Prill, 2024 at 2:10 pm
 • ID e pronës: MRE-41892
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934