Qera, Apartament 2+1+2, 5 Maj, 500 Euro

 • € 500
Emerald Center, Rruga Hamdi Sulçebe, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, 5 Maj, 500 Euro
Emerald Center, Rruga Hamdi Sulçebe, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2, 5 Maj, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Afer qendres Emerald

• Pjeserisht I mobiluar

• Kati 2

• 💶 500 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2 me një sipërfaqe prej 110 m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri te sapo perfunduar.
Shtepia nuk eshte banuar me pare!!!!

Apartamenti  jepet pjeserisht i mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Prill, 2024 në 9:37 pm Përditësuar 23 Prill, 2024 at 3:08 pm
 • ID e pronës: MRE-41926
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Emerald Center, Rruga Hamdi Sulçebe, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134