Qira, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, 400 Euro

 • € 400
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, 400 Euro
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 400 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Komuna e Parisit,

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat Ekzistus

• 💶 400 Euro

Lirohet ne 15 Qershor

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e  te nje pallati ekzistus. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me te gjitha elektroshtepiaket dhe pajisjet e nevojshme per gatimin ,1 dhome gjumi, tualeti me dritare.

 

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 15 Prill, 2024 në 11:50 am Përditësuar 15 Prill, 2024 at 1:08 pm
 • ID e pronës: MRE-39833
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931