Qira, Apartament 1+1+Post Parkimi, Rruga e Dibres-Kompleksi Arlis, 450 Euro

 • € 450
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 1+1+Post Parkimi, Rruga e Dibres-Kompleksi Arlis, 450 Euro
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Post Parkimi, Rruga e Dibres-Kompleksi Arlis, 450 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Dibres, Farmacia 10 te Kompleksi Arlis

• E mobiluar (mobilimi ne proces)

• Kati 9

• Pallat i ri

• 💶 450 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin 9 të një pallati te ri me 2 ashensore dhe te administruar mire.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, korridori, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

Apartamenti eshte ne proces mobilimi. Eshte i shtruar me parket. I pajisur me 2 kondicionere dhe i investuar totalisht.

Disponon nje post parkimi me pagese extra 50 Euro.

Ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Mars, 2024 në 3:46 pm Përditësuar 1 Mars, 2024 at 3:46 pm
 • ID e pronës: MRE-33368
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 9
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509