Qira, Pjese Vile 2+1, Fresk, 300 Euro

 • € 300
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Pjese Vile 2+1, Fresk, 300 Euro

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1, Fresk, 300 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Muhamet Deliu, Fresk

• Bosh

• Kati

• Shtepi Private

• 💶 300 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1+2wc, me një sipërfaqe prej 64m² dhe gjendet në katin 1.

Hyrja jepet  bosh ka vetem  kuzhine me k/bufe.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

 

 

 

 

 

 

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 12:58 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 3:37 pm
 • ID e pronës: MRE-30432
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 64 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121