Shiten, 27 poste parkimi , Concord 1.300 M2 cmimi 405.000 Euro

 • € 405,000
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shiten, 27 poste parkimi , Concord 1.300 M2 cmimi 405.000 Euro
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 405,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet 27 poste parkimi, Concord center, 405.000 Euro.

 • Tipologjia: Poste Parkimi
 • Adresa: 5 Maji
 • Siperfaqe  1300 m2
 • Cmimi I Shitjes 405.000 Euro.

 

Informacione rreth prones:

Shiten  27  poste parkimi, jane 1300 m2, ambjenti disponon kamera sigurie dhe kushtet e nevojshme per  ta zhvilluar si biznes , zone  favorshme, e frekuentuar !

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Mars, 2024 në 12:07 pm Përditësuar 27 Mars, 2024 at 2:35 pm
 • ID e pronës: MRE-37100
 • Çmimi: € 405,000
 • Sip. totale: 1300 m²
 • Dhoma gjumi: 27
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129