Qera, Apartament 2+1,Kodra E Diellit 2, 800 Euro/Muaj

 • € 800
Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,Kodra E Diellit 2, 800 Euro/Muaj
Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Kodea E Diellit 2, 800  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Kodra E Diellit 2
I mobiluar
Kati 2
Pallati I RI
Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 126m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore,  Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Mars, 2024 në 12:40 pm Përditësuar 27 Mars, 2024 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-37122
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 126 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kodra e Diellit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121