Qera, Apartament 2+1, Xhamllilk–Kompleksi ASL 2, 650 Euro/Muaj.

 • € 650
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Xhamllilk–Kompleksi ASL 2, 650 Euro/Muaj.
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 650

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Xhamllilk–Kompleksi ASL 2, 650 Euro/Muaj. I Diskutueshem.

 

Tipologjia: 2+1

Adresa: Rruga Xhanfize Keko

I mobiluar

Kati 3

đź’µ Cmimi 650 euro/muaj

 

 

✨Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe totale prej 100 m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri te ndertuar ne vitin 2023. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i mireadministruar dhe disponon 2 ashensore.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe bashkekohor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe jepet per here te pare me qera.

 

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Prill, 2024 në 10:12 am Përditësuar 7 Maj, 2024 at 10:57 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-43985
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndĂ«rtimit: 2023
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257