Qera Apartament 2+1, Sauk i vjeter 300 euro.

 • € 300
Sauk i Vjetër, Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, Sauk i vjeter 300 euro.
Sauk i Vjetër, Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Sauk i Vjeter, 300 euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Sauk i vjeter

• I mobiluar

• Kati 4

• Pjese vile

• 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 140m² dhe gjendet në katin e 4 te nje vile. Hyrja ofrohet teresisht e mobiluar dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me te gjitha elektroshtepiaket dhe pajisjet e nevojshme, 2 dhoma gjumi, 1tualet dhe veranda.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 27 Mars, 2024 në 3:43 pm Përditësuar 27 Mars, 2024 at 5:07 pm
 • ID e pronës: MRE-37151
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Sauk i Vjetër, Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk/Qendra TEG

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
+355694276521