Shiten dy njesi tregetare, Kulla Downtown, 429,000 Euro. I Diskutueshem.

 • € 429,000
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shiten dy njesi tregetare, Kulla Downtown, 429,000 Euro. I Diskutueshem.
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 429,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet dy njesi tregetare, Kulla Downtown, 429,000 Euro. I Diskutueshem.

 

• Tipologjia: open space

• Adresa:  Bulevardi Bajram Curri

• Kati 3

• Pallat i ri

💶429.000 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet dy njesi tregetare , me siperfaqe 78 m², ndodhen në katin e 3  në një pallati te ri  tek kulla Downtown. Pallati eshte ne faze ndertimi.  . Eshte i pozicionuar ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer dhe me distance perfekte me qendren.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Dhjetor, 2023 në 11:23 am Përditësuar 1 Shkurt, 2024 at 2:26 pm
 • ID e pronës: MRE-23685
 • Çmimi: € 429,000
 • Sip. totale: 78 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 3
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127