Shitet Apartament 2+1, Kulla Downtown, 577,500 Euro. I Diskutueshem.

 • € 577,500
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1, Kulla Downtown, 577,500 Euro. I Diskutueshem.

Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 577,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Kulla Downtown, 577,500 Euro. I Diskutueshem.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  Bulevardi Bajram Curri

• Kati 24

• Pallat i ri

💶 577.500 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe 165.6 m², ndodhet në katin e 24 në një pallati te ri  tek kulla Downtown. Pallati eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, 2 tualete. Eshte i pozicionuar ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer dhe me distance perfekte me qendren. Pallati eshte ne proces ndertimi.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Dhjetor, 2023 në 3:57 pm Përditësuar 20 Dhjetor, 2023 at 3:57 pm
 • ID e pronës: MRE-23661
 • Çmimi: € 577,500
 • Sip. totale: 165 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 24
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518