Shitet Hotel, ne Pogradec, 750.000 Euro.

 • € 750,000
Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Hotel, ne Pogradec, 750.000 Euro.
Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • € 750,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet Hotel, ne Pogradec, 750.000 Euro.

 

-Siperfaqe ndertimi: 900 m2

-Adresa: Rruga Kajo Karafili, Pogradec

-Me dokumentacion te rregullt pronesie

-Cmimi 750,000 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet hotel 4 katesh ne Pogradec, Rruga Kajo Karafili. Hoteli ka nje siperfaqe totalt prej 900 m2. Kati i pare aktualisht eshe Bar dhe ka dhe ambiente biznesi te shfrytezueshme per dyqane ose tipologji te tjera. Kati i dyte, i trete, i katert jane te shfrytezueshme per hotel, ku jane ne total 15 dhoma gjumi.

Ndertesa shitet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.

Trualli dhe Ndertimi disponojne dokumentacion te rregullt pronesie.

 

Per informacione me te detajuara apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Dhjetor, 2023 në 3:53 pm Përditësuar 20 Dhjetor, 2023 at 3:53 pm
 • ID e pronës: MRE-23656
 • Çmimi: € 750,000
 • Sip. totale: 900 m²
 • Dhoma gjumi: 15
 • Banjo: 15
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • Qyteti Pogradec

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 13
 • MORINA 13
+355694050127