Shitet Apartament 1+1, Don Bosko, 144000 Euro.

 • € 144,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1, Don Bosko, 144000 Euro.
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
 • € 144,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, don bosko, 144000 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: 📍 Rr. Tahir Zajmi

• Kati 4

• 🧭 Orjentim perendim

•📏 67 m2 Bruto

• Cmimi 144.000 Euro 💶

•📏 19 m2 VendParkimi 🚗 kati-1

• 📜  Certifikate Pronsie e rregullt

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Bllk, me Garazhd 19m², ndodhet në katin e 4.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit , dhoma gjumi, tualet dhe ballkoni.

Apartamenti ka punime cilesore,  shitet e mobiluar, me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire te frekuentuar ne Tiranes, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Prill, 2024 në 12:31 pm Përditësuar 5 Prill, 2024 at 12:33 pm
 • ID e pronës: MRE-38469
 • Çmimi: € 144,000
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 67 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 19
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 16
 • MORINA 16
+355694050127