Shitet Apartament 2+1+2blk, Qender, 350,000 Euro

 • € 350,000
Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+2blk, Qender, 350,000 Euro
Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 350,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1+2blk, Qender, 350,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2blk

• Adresa: Rruga Bardhok Biba

• Kati 4

• Pallat i ri me ashensor

• Siperfaqe 112,5m²

💶 350,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 112,6m², ndodhet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor, i pocizionuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek 15-kateshi.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone.

Eshte totalisht i investuar, i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner ne cdo ambient.

Eshte i pozicionuar ne nje zone te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Shkurt, 2024 në 2:39 pm Përditësuar 20 Shkurt, 2024 at 3:43 pm
 • ID e pronës: MRE-31683
 • Çmimi: € 350,000
 • Sip. totale: 112,5 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509