Qera; hyrje 1+1, qytetit studenti 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera; hyrje 1+1, qytetit studenti 300 euro/muaj
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje 1+1, qyteti Studenti, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Pjeter Budi Pike Referimi: qyteti Studenti
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private me një sipërfaqe prej 42m² qe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, kendi i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 20 Shkurt, 2024 në 3:25 pm Përditësuar 20 Shkurt, 2024 at 3:28 pm
 • ID e pronës: MRE-31699
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 42 m²
 • Sip. totale: 46 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508