Shitet Apartament 3+1+Blk, Astir, 160.000 Euro.

 • € 160,000
Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 3+1+Blk, Astir, 160.000 Euro.
Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 160,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 3+1+Blk, Astir, 160.000 Euro.

 

• Tipologjia: 3+1+blk

• Adresa: Rruga Foto Xhavella, 2 Palmat

• Kati 6

• Pallat i ri

• Sipërfaqe Bruto 145 m²

💶 160.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe 145 m², ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri ne zonen e Astirit.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje tarrace.

Apartamenti shitet i mobiluar. Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer. Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor!

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Shkurt, 2024 në 10:40 am Përditësuar 20 Shkurt, 2024 at 10:40 am
 • ID e pronës: MRE-31595
 • Çmimi: € 160,000
 • Sip. totale: 145 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121