Shitet apartament 2+1+blk, Fresku, 67,000 Euro

 • € 67,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 67,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1+Blk, Fresk, 67.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu

• mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

💶 67.000 Euro

✨ Informacione rreth prones.

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe 65m2 dhe gjendet në katin e 2 në një pallati me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻 Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10299
 • Çmimi: € 67,000
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku