Shitet Apartament 2+1, Zona QSUT – Oxhaku, 88000 Euro

 • € 88,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1, Zona QSUT – Oxhaku, 88000 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 88,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Zona QSUT- Oxhaku, 88,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit.

• Kati 2

•Pallat ekzistues

•Siperfaqe 67m²

💶 88,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 67 m² dhe ndodhet në katin e 2në një pallat ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperdares, 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe tualeti. Orientimi Jug Lindje.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, prane QSUT, 10 minuta ne kembe nga unaza.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Gusht, 2023 at 10:18 am
 • ID e pronës: MRE-15798
 • Çmimi: € 88,000
 • Sip. totale: 67 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Zona QSUT

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509