Shitet Lokal i Investuar Totalisht, Ali Demi, 330000 Euro

 • € 330,000
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Lokal i Investuar Totalisht, Ali Demi, 330000 Euro

Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 330,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina Shet Njesi Biznesi Bar Kafe e Investuar, Ali Demi, 330,000 Euro

 

• Adresa: Ali Demi

• Siperfaqe totale: 150m²

• Sipërfaqe e brendshme: 75m²

• Sipërfaqe verande: 75m²

• Ne gjendje pune

• Totalisht i investuar dhe i sapo restauruar

 

 

✨ Informacion mbi pronen:

Lokali ka siperfaqe totale 150m², prej te ciles 75m² ambient i brendshem dhe 75m² verand. Lokali eshte i investuar si brenda ashtu edhe jashte dhe eshte ne gjendje pune. Aktualisht eshte i dhene me qira 1000 Euro ne muaj.

Ambienti eshte pozicionuar ne nje pike kyce, teper te preferuar, me cmim okazion.

 

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

©MORINA REAL ESTATE

👩 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 6 Dhjetor, 2023 në 11:55 am Përditësuar 6 Dhjetor, 2023 at 11:55 am
 • ID e pronës: MRE-22313
 • Çmimi: € 330,000
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Adresa Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509