Shitet Aartament 2+1+Blk, Astir, 133,500 Euro

 • € 133,500
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Aartament 2+1+Blk, Astir, 133,500 Euro

Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 133,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Astir, 133500 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Loni Ligori

• Bosh ose i mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri (4 vite)

•Siperfaqe: 118m²

•Gjendja: e re

💶 133,500 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 118m² dhe ndodhet në katin 5 në një pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambienti gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Eshte i shtruar me parket, i termoizoluar, me sistem chiller, si dhe 1 kondicioner. Shitet bosh ose e mobiluar (kuzhine, kundrabufe, lavastovilje, pianure dhe furre gatimit; frigorifer 2 kate, TV 44¨, 4 filtra uji te shkalla e furnizmit; mobiljet e te plota te gjitha dhomave, etj.) me nje vlere extra te mobilimi prej 9000 Euro.

Shitet dhe garazhi 15,000 Euro

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Dhjetor, 2023 në 3:49 pm Përditësuar 5 Dhjetor, 2023 at 3:49 pm
 • ID e pronës: MRE-22248
 • Çmimi: € 133,500
 • Sip. totale: 118 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Kashar
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509